People doing a puzzle representing a light to demonstrate team work and conceptual ideas

Het Planon Building Management team krijgt versterking

Bij Planon Building Management zien wij onze medewerkers als onze belangrijkste asset. Zij komen bij u over de vloer, zij voeren de inspecties en geven advies. Daarmee zijn ze ons visitekaartje en een bepalende factor in onze kwaliteit. Door uitbreiding van onze werkzaamheden en ons klantenbestand was en is versterking van ons team noodzakelijk. We zijn erg blij te kunnen delen dat we twee nieuwe aanwinsten voor ons team hebben kunnen vinden. Graag stellen wij dan ook onze nieuwe collega’s Loretta en Robert aan u voor.

Loretta werkt sinds begin van dit jaar bij ons en Robert is in maart bij ons begonnen. Beide zijn werkzaam bij Planon Building Management BV in de rol van (junior) inspecteur vastgoed. Omdat wij het belangrijk vinden dat onze klanten een beeld hebben bij de persoon met wie ze contact hebben, hebben we Loretta en Robert gevraagd wat over zichzelf te vertellen.

Even voorstellen:

“Mijn naam is Loretta Ying, ik ben 29 jaar en woonachtig samen met mijn vriendin in Nijmegen.
Na 2,5 jaar bij een aannemer te hebben gewerkt als werkvoorbereider was ik op zoek naar een nieuwe uitdaging. Planon kwam hierbij op mijn pad en ik kijk er erg naar uit om hier te gaan werken. In mijn vrije tijd kook ik graag en fitness vind ik ook leuk om te doen. Daarnaast is reizen een van mijn grote passies, dus wanneer het allemaal weer kan, ga ik graag met mijn vriendin op reis en de wereld verkennen. Hopelijk zien we elkaar snel.”

“Mijn naam is Robert Stam, 25 jaar oud, kom uit Maastricht en ben woonachtig in Baarn. Ik ben onlangs afgestudeerd aan de Hogeschool van Amsterdam als bouwkundig ingenieur. Ik werk sinds 1 maart voor Planon als onderhoudsinspecteur.Ik heb in deze korte tijd al veel kunnen leren en meemaken bij Planon.
In mijn vrije tijd vind ik het leuk om uit te gaan met vrienden en te fitnessen, wat beide erg lastig is in deze corona tijd. Ik heb veel zin om te komende tijd aan de slag te gaan voor Planon.
Ik hoop jullie snel te ontmoeten!”

Daarnaast zijn er momenteel ook 2 stagiaires die we mogen begeleiden: Jari van de Ven en Sjoerd Peeters.
Ook zij stellen zich graag even voor.

“Mijn naam is Sjoerd Peeters, ik ben 20 jaar. Begin februari ben ik begonnen als stagiaire. Ik ben bezig met mijn laatste jaar als bouwkunde student op het ROC Nijmegen. In mijn vrije tijd ga ik graag voetballen, mountainbiken en ik vind het gezellig om met vrienden een drankje te doen. In mijn stage hoop ik veel van jullie te leren over het vak. Als het weer mogelijk is lijkt me leuk om een keer kennis te maken met elkaar!”

“Hallo mijn naam is Jari van de Ven, ik ben 19 jaar. En ik ben begin februari begonnen met mijn stage hier bij Planon. Ik zit in het laatste jaar van de opleiding bouwkunde op het ROC in Nijmegen. In mijn vrije tijd ga ik graag voetballen of gezellig met vrienden wat drinken. Ik heb zin om hier aan de slag te gaan en veel te leren. Ook hoop ik jullie allemaal wanneer het weer kan snel te ontmoeten!”